Informacje   
O nas
Sieć TalkNet
Telefony TalkNet
Wybór telefonu
Ceny połączeń
Jak korzystać?
Jak dzwonić?
Jak płacić?
Dodatkowe usługi
Współpraca
Strona główna
Ceny połączeń   
za 1 min połączenia
USD / PLN
  Polska  
  Komórkowe 0.109 0.34
  Stacjonarne 0.023 0.07
  Europa  
  Austria 0.023 0.07
  Grecja 0.018 0.06
  Hiszpania 0.020 0.06
  Niemcy 0.016 0.05
  Rosja 0.050 0.16
  Szwecja 0.019 0.06
  W. Brytania 0.014 0.04
  Włochy 0.018 0.06
  Świat  
Sprawdź inne kraje
Cena za minutę
połączenia: USD / PLN
Help   
Pytania i odpowiedzi
Problemy techniczne
Kalkulator rozmów
Download
Mapa serwisu
Nowości VoIP
Napisz do nas
   szukaj w serwisie
 
 
 

Pytania i odpowiedzi

1. Co to jest TalkNet?
2. Co to jest VoIP?
3. Co to jest telefon internetowy?
4. Jakie korzyści daje TalkNet?
5. Czy rozmowy za pomocą TalkNet są gorszej jakości niż tradycyjne połączenia?
6. Czego potrzebuję, aby korzystać z sieci TalkNet?
7. Czy TalkNet będzie działać na bezprzewodowym łączu internetowym?
8. Ile to kosztuje?
9. Czy ceny połączeń w sieci TalkNet różnią się w zależności od pory dnia oraz dnia tygodnia?
10. W jaki sposób płacę za połączenia?
11. Czy użytkownik usługi opłaca dodatkowy abonament?
12. Czy są wystawiane faktury VAT?
13. Jak to możliwe, że połączenia przez TalkNet są tak tanie?
14. Do jakich krajów można dzwonić?
15. Czy przez TalkNet można nawiązywać połączenia konferencyjne?
16. Czy istnieje możliwość przekierowania połączenia?
17. Czy można korzystać z poczty głosowej?

1.
  TalkNet to sieć telefoni internetowej, nowa generacja usługi VoIP i kompletna alternatywa dla telefonii tradycyjnej, łącząca wygodę i prostotę obsługi tradycyjnego telefonu z atutami VoIP.

2.
  VoIP (Voice over Internet Protocol) jest technologią transmisji głosu poprzez łącza internetowe.
Technologia ta niesie za sobą znaczną redukcję kosztów, pozwala bowiem na realizację połączeń głosowych z pominięciem tradycyjnych operatorów sieci telefonicznych.

3.
  To urządzenie przypominające zwykły telefon, które jednak podłączane jest do łącza internetowego. Umożliwia ono prowadzenie rozmów telefonicznych za pomocą sieci Internet.

4.
  TalkNet pozwala na nieograniczony zasięg rozmów i znaczne oszczędności zwłaszcza w połączeniach międzynarodowych, międzymiastowych i z sieciami telefonii komórkowej.
W przeciwieństwie do różnorodnych komunikatorów internetowych dostępnych na rynku TalkNet posiada wszystkie cechy telefonu stacjonarnego.

Telefony TalkNet są łatwe w instalacji, obsłudze, wyglądają tak jak tradycyjne aparaty telefoniczne, posiadają jednak wiele przydatnych funkcji, których nie posiadają standardowe telefony:
• Korzystając z TalkNet, jesteś dostępny pod tym samym numerem telefonu na całym świecie! Wystarczy, że masz ze sobą swój aparat i podłączysz go do Internetu!
• Masz stałą kontrolę wydatków. Telefony TalkNet działają w systemie prepaid dzięki czemu możesz stale kontrolować swoje wydatki.
• Wiesz wszystko! Dostępny przez Internet panel administracyjny Twojego aparatu pozwoli Ci prześledzić historię swoich połączeń, sprawdzić ich czas trwania oraz koszt, a nawet sprawdzić numery telefonów, spod których dzwoniono do Ciebie w czasie kiedy Twój TalkNet nie był włączony.

5.
  Wszystkie telefony TalkNet korzystają z nowoczesnej technologii VoIP. Dzięki dwóm opatentowanym chipom, które konwertują głos do zapisu cyfrowego, jakość transmisji w naszych telefonach nie różni się od tej występującej w telefonii tradycyjnej.

6.
  By móc rozmawiać za darmo potrzebujesz bardzo niewiele...
łącze internetowe, najlepiej stałe od dowolnego dostawcy
aparat TalkNet - aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów,
w naszej ofercie posiadamy aż 4 aparaty w dwóch seriach
komputer/laptop lub router - aparaty telefoniczne TalkNet z
serii R nie potrzebują komputera, wystarczy zwykłe gniazdo
internetowe, zaś aparaty z serii U korzystają z połączenia
internetowego, które nawiązał komputer.

7.
  TalkNet będzie działać na każdym łączu o przepustowości co najmniej 28 kbs.

8.
  • Rozmawiając z innym użytkownikiem TalkNet rozmawiasz
za darmo
, nawet jeśli twój rozmówca znajduje się na drugim końcu świata!
• Stawki połączeń są wielokrotnie niższe niż w telefonii
tradycyjnej (zobacz ceny połączeń).
• W TalkNet opłaty za połączenia są naliczane co 6 sekund, a nie
co minutę jak u tradycyjnych oparatorów (rozmawiając 22 sekundy
płacisz za 4 impulsy (czyli 24 sekundy) a nie od razu za całą minutę. • Za połączenie trwające krócej niż 6 sekund nie płacisz nic!

9.
  Nie. Ceny te są stałe bez względu na porę dnia. We wszystkie dni robocze, weekendy oraz święta zawsze dzwonisz jednakowo tanio!

10.
  W sieci TalkNet nie ma rachunków. Za rozmowy płaci się w systemie pre-paid. Posługując się swoimi danymi użytkownika, które dostaniesz wraz z aparatem logujesz się do panelu administracyjnego swojego konta i w zależności od potrzeb doładowujesz je kwotą 10, 20 i 50 USD (38, 76 i 190 PLN)* posługując się przelewem lub kartą płatniczą. W miarę wykonywania rozmów stan Twojego konta zmniejsza się, w każdej chwili możesz je znowu doładować. Zamawiając doładowanie możesz otrzymać f-rę VAT na kwotę doładowania.

* Ponieważ operator TalkNet ma swoją siedzibę w USA, opłaty za rozmowy naliczane są w dolarach amerykańskich (USD). Cena karty doładowującej jest to jej wartość wyrażona w dolarach amerykańskich i przeliczona na złote według kursu 3,11 zł/USD, powiększona o podatek VAT (22%).

11.
  Nie ma żadnych dodatkowych opłat instalacyjnych lub abonamentowych. Użytkownik ponosi wyłącznie opłatę za faktyczny czas połączenia telefonicznego.

12.
  Zarówno na aparaty jak na doładowanie konta można otrzymać fakturę VAT.

13.
  Dzięki wykorzystaniu technologii VoIP, TalkNet pozwala na całkowite uniezależnienie się od wysokich kosztów charakterystycznych dla telefonii tradycyjnej. Jest to możliwe dzięki temu, że TalkNet swoje działanie opiera jedynie o Internet.

Opłaty za dzierżawę tradycyjnych łącz telefonicznych, oferowanych przez dostawców usług telekomunikacyjnych, wyliczane są zazwyczaj na podstawie długości wykorzystywanego łącza. To sprawia, że taryfy dla połączeń międzymiastowych i międzynarodowych wzrastają częstokroć wprost proporcjonalnie do odległości.

Używane przez nas łącza internetowe, poza wielokrotnie niższymi kosztami dzierżawy i utrzymania niezbędnego sprzętu, nie generują dodatkowych obciążeń. Co więcej, gdziekolwiek byśmy się nie znajdowali, w jednej chwili uzyskujemy nieograniczony dostęp do wszystkich zakątków świata.

To właśnie wielokrotnie niższe koszty infrastrukturalne są główną przyczyną tego, że możemy Państwu zaproponować tak atrakcyjne taryfy.

14.
  Za pomocą telefonu TalkNet można zadzwonić do dowolnego kraju na świecie zarówno na telefony stacjonarne jak i komórkowe.
Sieć TalkNet oferuje także połączenia z telefonami satelitarnymi.

15.
  Usługa ta jest dostępna dla wszystkich telefonów TalkNet. Funkcjonuje ona zarówno w przypadku rozmów, prowadzonych z innymi użytkownikami sieci TalkNet, jak i z osobami spoza sieci.

16.
  Każdy aparat TalkNet posiada możliwość przekierowania połączeń. Kiedy użytkownik nie ma połączenia z internetem może przekierowywać połączenia na inny, ustalony przez siebie numer.

17.
  Sieć TalkNet umożliwia także przekazanie wiadomości w sytuacjach, gdy użytkownik nie może odebrać połączenia. Możesz odsłuchać wiadomości z telefonu TalkNet, zwykłego telefonu jak i komórki.


   Sklep
Produkty
Telefony VoIP 
Bramki VoIP 
Doładowania 

Koszyk 
Złóż zamówienie 

Warunki zakupu 
Regulamin 
login
hasło
  Zaloguj się
   Promocje

Polecamy:

kontakt 

Dodaj stronę do ulubionych  |  Powiadom znajomego  |  Rejestracja domen bydgoszcz.eu  |  Tanie serwery wirtualne