Informacje   
O nas
Sieć TalkNet
Telefony TalkNet
Wybór telefonu
Ceny połączeń
Jak korzystać?
Jak dzwonić?
Jak płacić?
Dodatkowe usługi
Współpraca
Strona główna
Ceny połączeń   
za 1 min połączenia
USD / PLN
  Polska  
  Komórkowe 0.109 0.34
  Stacjonarne 0.023 0.07
  Europa  
  Austria 0.023 0.07
  Grecja 0.018 0.06
  Hiszpania 0.020 0.06
  Niemcy 0.016 0.05
  Rosja 0.050 0.16
  Szwecja 0.019 0.06
  W. Brytania 0.014 0.04
  Włochy 0.018 0.06
  Świat  
Sprawdź inne kraje
Cena za minutę
połączenia: USD / PLN
Help   
Pytania i odpowiedzi
Problemy techniczne
Kalkulator rozmów
Download
Mapa serwisu
Nowości VoIP
Napisz do nas
   szukaj w serwisie
 
 
 

Dodatkowe usługi

Telefony TalkNet mają wiele dodatkowych funkcji, których nie posiadają standardowe telefony.
Identyfikacja numerów przychodzących


Dzięki tej funkcji zawsze widzisz, kto do Ciebie dzwoni jeszcze zanim podniesiesz słuchawkę. Sam decydujesz, czy odebrać połączenie. Usługa umożliwia także wyświetlanie numerów nieodebranych połączeń.


Rozpoznawanie numerów przychodzących posiada każdy aparat TalkNet. Numer osoby dzwoniącej pojawia się na wyświetlaczu telefonu (w przypadku aparatów serii R) lub na ekranie komputera (w przypadku aparatów serii U). Prezentacja numeru jest usługą bezpłatną.
Przekierowanie połączeń


Kiedy czekasz na ważny telefon, a musisz wyjść z domu lub pracy bądź nie masz połączenia z Internetem, możesz przekierować rozmowę przychodzącą na Twój telefon TalkNet pod inny, dowolnie wybrany numer.


Usługę można aktywować a także wyłączyć w dowolnym momencie. Aby włączyć usługę wystarczy zalogować się na swoje konto TalkNet i wprowadzić numer telefonu, na który chcesz przekierować połączenia. Kiedy Twój aparat TalkNet nie będzie podłączony do sieci, wszystkie połączenia przychodzące będą automatycznie przekierowane na wskazany numer.
Możliwość przekierowania połączeń posiada każdy telefon TalkNet. Szczegółowe informacje na temat usługi są dostępne w instrukcji obsługi załączonej do każdego aparatu.
Billingi


Dzięki billingom masz dostęp do pełnego wykazu przeprowadzonych rozmów a także rejestru połączeń nieodebranych w czasie, gdy Twój aparat TalkNet nie był podłączony do Internetu.


Możesz wydrukować zestawienie rozmów za określony okres, a także sprawdzić stan swojego konta oraz historię płatności. W celu sprawdzenia billingu wystarczy zalogować się na swoje konto TalkNet. Billingi dostępne są dla wszystkich użytkowników sieci TalkNet niezależnie od posiadanego modelu aparatu.
Korzystanie z billingów jest całkowicie bezpłatne.
Połączenia konferencyjne


Usługa ta umożliwia jednoczesną rozmowę z kilkoma rozmówcami w tym samym czasie. Uczestnicy telekonferencji mogą znajdować się w dowolnym miejscu na świecie i mogą być użytkownikami dowolnej sieci.


Aby zainicjować połączenie konferencyjne należy zalogować się na swoje konto TalkNet i wprowadzić numery uczestników konferencji. Koszt połączenia konferencyjnego ponosi główny użytkownik konferencji, czyli osoba inicjująca ten typ połączenia. Koszt jednej minuty telekonferencji (bez względu na ilość biorących w niej udział uczestników) wynosi równowartość 0,09USD.
Usługa ta jest dostępna dla wszystkich telefonów TalkNet. Szczegółowe informacje są dostępne w instrukcji obsługi załączonej do każdego aparatu.
Poczta glosowa


Poczta głosowa TalkNet umożliwia przyjmowanie i przechowywanie wiadomości w sytuacjach, gdy nie możesz odebrać połączenia a także, gdy nie masz połączenia z Internetem.


Aby uaktywnić usługę należy zalogować się na swoje konto TalkNet. Nagrane wiadomości możesz odsłuchać zarówno z telefonu TalkNet, zwykłego telefonu jak i komórki. Koszt nagrania oraz odsłuchania wiadomości wynosi równowartość 0,019USD/ minutę.
Usługa ta jest dostępna dla wszystkich telefonów TalkNet. Szczegółowe informacje są dostępne w instrukcji obsługi załączonej do każdego aparatu.

   Sklep
Produkty
Telefony VoIP 
Bramki VoIP 
Doładowania 

Koszyk 
Złóż zamówienie 

Warunki zakupu 
Regulamin 
login
hasło
  Zaloguj się
   Promocje

Polecamy:

kontakt 

Dodaj stronę do ulubionych  |  Powiadom znajomego  |  Rejestracja domen bydgoszcz.eu  |  Tanie serwery wirtualne