Informacje   
O nas
Sieć TalkNet
Telefony TalkNet
Wybór telefonu
Ceny połączeń
Jak korzystać?
Jak dzwonić?
Jak płacić?
Dodatkowe usługi
Współpraca
Strona główna
Ceny połączeń   
za 1 min połączenia
USD / PLN
  Polska  
  Komórkowe 0.109 0.34
  Stacjonarne 0.023 0.07
  Europa  
  Austria 0.023 0.07
  Grecja 0.018 0.06
  Hiszpania 0.020 0.06
  Niemcy 0.016 0.05
  Rosja 0.050 0.16
  Szwecja 0.019 0.06
  W. Brytania 0.014 0.04
  Włochy 0.018 0.06
  Świat  
Sprawdź inne kraje
Cena za minutę
połączenia: USD / PLN
Help   
Pytania i odpowiedzi
Problemy techniczne
Kalkulator rozmów
Download
Mapa serwisu
Nowości VoIP
Napisz do nas
   szukaj w serwisie
 
 
 

Warunki zakupu

1. Sposoby dostawy, koszt przesyłki i czas realizacji
2. Formy płatności
3. Faktury VAT
4. Gwarancja
5. Zwroty
6. Rezygnacja z zamówienia

1.
  Sposób dostawy - Przesyłka pocztowa
Koszt przesyłki na terenie Polski, płatność przy odbiorze – 13,90 zł.
Koszt przesyłki na terenie Polski, płatność przelewem – 10,40 zł.
Czas realizacji – 3 dni robocze*.

* Na termin otrzymania przesyłki składa się czas dostawy oraz czas realizacji zamówienia, który jest uzależniony od dostępności towaru. Jeżeli towar znajduje się w naszym magazynie, zostaje wysłany w ciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia lub momentu wpłynięcia należności na nasze konto (w przypadku płatności przelewem).
Sporadycznie zdarza się, że zamówionego produktu nie ma na naszych półkach i musimy czekać na jego dostawę. W takim wypadku, telelefonicznie lub za pośrednictwem e-mail ustalimy termin wysyłki.

2.
  Gotówką – płatność za pobraniem
Jeśli wybiorą Państwo tę formę płatności, opłatę należy przekazać kurierowi doręczającemu przesyłkę bądź uiścić ją w Urzędzie Pocztowym podczas odbioru przesyłki.

Przelewem bankowym
Zapłaty dokonują Państwo po złożeniu zamówienia, na konto bankowe. Towar zostanie wysłany dopiero po weryfikacji wpływu należności na konto.

Przelew należy wysłać na konto:

Właściciel r-ku: P.S.I.-Net Internet Sp. z o.o.
ul. Świętojańska 6/9; 85-077 Bydgoszcz
Nazwa banku: NORDEA BANK POLSKA S.A.
Oddział w Bydgoszczy
Nr r-ku: 64 1440 1215 0000 0000 0334 1704

Na przelewie prosimy podać numer zamówienia, który otrzymali Państwo w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji.

3.
  Faktury VAT na zakupione w naszym sklepie produkty zalączamy do przesyłki. Na życzenie faktura może zostać przefaksowana do Państwa przed jej wysłaniem. W takim przypadku prosimy zaznaczyc ten fakt w polu "uwagi" podczas składania zamówienia.
Jeśli dokonają Państwo reklamacji towaru, na który jest wystawiona faktura VAT, sklep po przyjęciu zwróconych produktów dokona korekty faktury i odeśle ją do Państwa.

4.
  Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie objęte są pełną gwarancją producenta na równi z innymi formami sprzedaży.

Jeżeli po otrzymaniu towaru wykryją w nim Państwo jakieś wady techniczne prosimy o poinformowanie nas o tym e-mailem oraz o jak najszybsze odesłanie go na nasz adres. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę) oraz kartę gwarancyjną. Dołączenie kompletnych informacji, takich jak Państwa dane adresowe oraz numer zamówienia, pomoże nam w szybszym zrealizowaniu Państwa reklamacji.

W przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu, konieczne jest dołączenie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela i podpisanego przez niego, informującego o charakterze uszkodzeń.

Przesyłkę należy wysłać Pocztą Polską na adres sklepu i zachowac dowód nadania.
Koszty odesłania reklamacji zostaną Państwu zwrócone natychmiast po otrzymaniu przez nas przesyłki i przyjęciu reklamacji.
Towar zostanie wymieniony w ciągu 30 dni na nowy, pełnowartościowy, a jeżeli nie będzie to możliwe zwrócimy pieniądze.

Jednocześnie zawiadamiamy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem za wyjątkiem indywidualnie uzgodnionych zwrotów.

Reklamacje prosimy zgłaszać pod adres mailowy:
sklep@tanierozmawianie.com

Reklamowany towar prosimy wysłać na adres sklepu: TanieRozmawianie.com

P.S.I.-Net Internet Sp. z o. o.
ul. Cieszkowskiego 22/1
85-052 Bydgoszcz

Koszt związany z odesłaniem reklamowanego produktu pokrywa Zamawiający. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, koszt ten zwracany jest Zamawiającemu

W razie wątpliwości prosimy dzwonić na numer tel. 052 366 70 70

5.
  Kupując w naszym sklepie nie podejmujesz żadnego ryzyka.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu postanowisz zrezygnować z zakupionego produktu, gwarantujemy zwrot całości kwoty odpowiadającej wartości zakupionego towaru.

Możesz zwrócić otrzymany towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, masz więc aż 10 dni na wypróbowanie telefonu, zapoznanie się z jego wszystkimi możliwościami i podjęcie ostatecznej decyzji.

Zwracany produkt nie może jednak nosić śladów użytkowania, nie może być żaden sposób uszkodzony, musi być kompletny oraz musi znajdować się w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu.
Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Pieniądze wyślemy przekazem pocztowym lub przelewem na podany przez Ciebie numer konta. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki, zarówno koszt dostawy jak i koszt odesłania towaru ponosi Klient.

Do każdego zakupionego u nas telefonu dołączony jest „starter” o wartości 1USD, który umożliwia wykonanie kilkunastu połączeń do telefonii stacjonarnej lub komórkowej bez konieczności doładowywania konta natychmiast po zakupie. W przypadku zwrotu telefonu stan konta TalkNet nie może być naruszony, dotyczy to zarówno dołączonego startera jak i konta doładowanego przez użytkownika. W celu przetestowania telefonu polecamy wykonywać połączenia z innymi numerami TalkNet, gdyż połączenia te są bezpłatne bez względu na ilość i długość prowadzonych rozmów, bądź wykonywać połączenia przychodzące na zakupiony telefon TalkNet.

Towar noszący ślady użytkowania zostanie odesłany do Klienta na jego koszt. Także w wypadku naruszenia konta TalkNet warunki gwarancji zwrotu pieniędzy uważa się za niedotrzymane.

Zwracany produkt prosimy wysłać w ciągu 10 dni na adres:
P.S.I.-net Internet Sp. z o. o.
ul. Cieszkowskiego 22/1
85-052 Bydgoszcz

6.
  Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane, tzn. produkt nie został jeszcze wysłany (o czym mogą się Państwo dowiedzieć sprawdzając status zamówienia) istnieje możliwość rezygnacji z zamówienia.

W tym celu należy przysłać do nas e-mail z informacją o rezygnacji z zamówienia. Rezygnacje prosimy zgłaszać pod adres mailowy:
sklep@tanierozmawianie.com


   Sklep
Produkty
Telefony VoIP 
Bramki VoIP 
Doładowania 

Koszyk 
Złóż zamówienie 

Warunki zakupu 
Regulamin 
login
hasło
  Zaloguj się
   Promocje

Polecamy:

kontakt 

Dodaj stronę do ulubionych  |  Powiadom znajomego  |  Rejestracja domen bydgoszcz.eu  |  Tanie serwery wirtualne